سفارش طراحی ربات تلگرام

ساخت ربات تلگرام پیشرفته خود را به سون بات بسپارید

همین حالا تماس بگیرید
Generic placeholder image

همیشه در دسترس کاربران

ربات های تلگرام امکان تعامل مستقیم کاربران و شما را در تمام ساعات برای شما فرآهم میکند. ربات تلگرام می تواند مانند یک کارمند به صورت شبانه روزی پاسخ گوی کاربران و مشتریان شما باشد. ربات های تلگرام مانند یک نرم افزار تحت وب می باشند که قابلیت برنامه نویسی و تعیین امکانات مختلف برا آنها فرآهم می باشد.

بازده ای بالا در زمان کوتاه

ربات های تلگرام قابلیت تبلیغ با بازدهی بسیار بالا را دارند. ربات تلگرام شما میتواند به عنوان یک مکمل برای پیج های شما در شبکه اجتماعی نظیر اینستاگرام باشد. با استفاده از لینک بیو خود در اینستاگرام و هدایت کاربران پیج خود به ربات، میتوانید پاسخگویی 24 ساعته به کاربران شما که همان مشتریان شما خواهند بود را به ارمغان بیاورید.

اتصال به سرویس های تحت وب

امکان اتصال به وب سایت یکی دیگر از قابلیت های ربات های تلگرام می باشد. ربات شما میتواند به وب سایت و یا سایر پلتفرم های تحت وب نظیر سیستم ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزار های حسابداری و انبار داری آنلاین، وب سرویس (API)، و یا هر نوع نرم افزار و اسکریپت تحت وب.

ربات تلگرام فروشگاهی

فروش محصول با استفاده از ربات تلگرام، فرآیند فروش برای شما و مشتریان را به یک کار ساده و لذت بخش تبدیل میکند. مشتریان شما به سادگی چت کردن میتوانند سفارش خود را ثبت کنند.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام نوبت دهی

برای داشتن یک نرم افزار نوبت دهی آنلاین، می توانید از ربات های تلگرام استفاده نمایید تا بدون نیاز به تماس های مکرر مشتریان شما در زمان های تعریف شده نوبت دهی شوند.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام آزمون آنلاین

با استفاده از ربات تلگرامی خود نیاز نیست برای برگزاری آزمون آنلاین حتما به کامپیوتر خود دسترسی داشته باشید، فقط کافیست گوشی خود را در دست بگیرید. برگزاری آزمون آنلاین با استفاده از ربات تلگرام با سرعت بسیار بالا و امکانات بسیار به سادگی امکان پذیر است.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام خدمات بیمه

نمایندگی های بیمه معمولا باید به سوالات از پیش تعیین شده بسیاری به صورت تلفنی یا حضوری پاسخ دهند. پاسخ دادن به بسیاری از این قبیل سوالات را می توانید به ربات تلگرامی خود واگذار کنید تا بسیار دقیق تر و سریعتر نیاز مشتریانتان را برطرف کند.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام ثبت سفارش

برای ارائه هرنوع خدماتی به مشتریان از قبیل خدمات نظافت، خدمات پرستاری و پزشکی، دکوراسیون، تعمیرات که نیاز است ابتدا به صورت دقیق و هوشمند اطلاعاتی از مشتری دریافت شود تا بتوان شروع به سرویس دهی کرد را می توانید به ربات تلگرام خود بسپارید.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام دفتر وکالت

داشتن یک منشی آنلاین به صورت 24 ساعته که هوشمندی بالایی داشته باشد و بتواند به بسیاری از سوالات به سرعت پاسخ دهد، و در صورت نیاز اطلاعات کافی را از مخاطب جهت تماس های بعدی دریافت کند.

اطلاعات بیشتر
تماس باما

سفارش طراحی ربات تلگرام

سون بات با طراحی بیش از 20 ربات تلگرام کاملا اختصاصی و بیش از 2000 ربات نیمه اختصاصی می تواند جز اولین انتخاب شما برای داشتن یک ربات تلگرام کاملا اختصاصی متناسب با نیاز شما باشد. برای مشاوره تلفنی و دریافت اطلاعات بیشتر کافیست باما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید